Aktör Köpek Eğitimi

Aktör Köpek Eğitimi Nedir?

Köpeğinizin televizyon dizilerinde, sinema filmlerinde, reklamlarda vs. oynamasını mı istiyorsunuz? O zaman bu eğitimi aldırmanız şart :) Köpeğinizin aktör eğitimlerini alabilmesi için öncelikle Temel İtaat Eğitimini ve İleri İtaat Eğitimini başarıyla almış olması gerekiyor. Çünkü bu eğitimde öğretilen komutların bazıları tasmalı, bazıları tasmasız. Bu eğitimi aldırmak isterseniz, öncelikle köpeğinizi karakter testine tabi tutuyoruz, çünkü her köpek bu eğitime uygun değil.

  • Border Collie, Golden Retriever, Labrador Retriever, Alman Çoban Köpeği, Yorkshire Terrier, West Highland White Terrier, çok tercih edilen ırklar arasında en başlardalar.
  • Evcil dostunuzun bu eğitimi almasını istiyorsanız, onunla sürekli ilgilenmelisiniz.
 

 

Bu Eğitimde Neler Öğretiyoruz?

Öncelikle dizi ve ya film setine girdiğinde nasıl davranması gerektiğini öğretiyoruz. Oradaki kameralara,kablolara,aksesuarlara,abilere,ablalara ve diğer nesnelere zarar vermemesini öğreterek başlıyoruz. Bunun için köpeğinizi birkaç kere sete götürüyoruz. Deneme çekimleri yapıyoruz. Devamında ise, ileri derece itaat eğitimi veriyoruz. Tüm çekimlerinde eğitmen eşliğinde gidiyor, başarıyla görevini tamamlıyor, size de keyfini sürmesi kalıyor :)

  • Kendi Pet Cast'ımız olduğu için, evcil dostunuz eğitimini tamamladığı an direkt olarak kaydını yapıyoruz.
  • Çok fazla dizilere,filmlere aktör köpek verdiğimiz için, sizin köpeğinize dizi,film bulmamız çok zor olmayacak:)
  • Siz sadece isteyin, rahatlıkla arkanıza yaslanın ve kalanını bize bırakın efendim :)
image