Evde Köpek Eğitimi

Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi çok önemlidir. Hemen hemen tüm köpek sahipleri, köpeğinin iyi karakterli, mutlu ve kalabalık ortamda sosyal bir yapıda olmasını diler. Fakat köpeğinize verdikleriniz ölçüde geri dönüş alacaksınız. 

Devamını oku...

Köpek Eğitimi

Evde Köpek Eğitimi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Evde Profesyonel Köpek Eğitimi

Positive Dogs konusunda ihtisas sahibi köpek eğitim uzmanlarıyla yüksek başarı garantisi sunuyor.

%100 Başarı Garanti

Tüm eğitim çalışmalarımızda %100 başarı garantisi sunuyoruz. Eğitimlerde nedeni fark etmeksizin bir problem olması durumunda ücretinizi iade ediyoruz. Biz, yaptığımız işten eminiz.

 

Evde Köpek Eğitimi

Evinize gelerek köpeğinizi sizinle birlikte eğitiyoruz. Bu sayede, köpeğiniz alıştığı ortamdan ayrılmadan, sizi özlemeden, neyi, nasıl yapacağını sizinle birlikte öğreniyor.

 

Eğitim Sonrası Destek

Eğitimlerimizin sona ermesinden sonra 5 yıl boyunca size %100 destek sağlıyor, danışmanlık yapıyoruz. Konusunda ihtisas sahibi profesyonel eğitmenlerimiz ile tüm sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

 

Profesyonel Eğitmenler

12 sene boyunca çeşitli ülkelerde yüzlerce eğitim programına katılan ve köpek sahiplerine hizmet veren köpek eğitim uzmanlarımız ile köpeklerinizi hak ettikleri eğitimi vermeye hazırız.

 

Sertifikalı Eğitim

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan evcil dostlarımıza sertifika veriyoruz. Verdiğimiz sertifikanın %100 geçerliliği bulunmaktadır. Eğitim bittikten sonra 7 gün içerisinde sertifikanız adresinize postalanır.

 

7/24 Hizmetinizdeyiz

Gece-Gündüz, Yaz-Kış, Yağmur-Çamur-Kar-Buz farketmez. 0850 885 0 348 - 0554 190 01 96 numaralı telefondan aramanız yeterli. Köpek Eğitim Uzmanlarımız ile görüşüp destek alabilirsiniz.

 


 

 
Neden Evde Köpek Eğitimi?

Günümüzde her gün evcil dostlarımıza karşı yapılan bir çok olumsuz durumu gerek Tv ekranlarında gerekse internet üzerinde gözlemliyoruz.
Ve dünyaları tatlısı yavrumuzun biz yanında yokken nasıl bir davranış şekliyle karşı karşıya kalacağı düşüncesi ne yazık ki bizi ciddi anlamda endişelendiriyor.
Bu nedenle köpeğinizin evde eğitilmesi içinizi son derece rahatlatıyor. Çünkü eğitmenlerin köpeğinize karşı nasıl bir yaklaşımda olduklarını gözlemleyebiliyorsunuz. 
Bununla birlikte bir uzmanın yaklaşımlarını takip ederek köpeğinize daha profesyonelce yaklaşımda bulunmaya başlıyorsunuz.
Genelde 2-12 ay arası ilk eğitimini almamış köpeklerin sorunları yaşadığı bölge ve sahibi ile çok bağlantılıdır. Bu nedenle köpeğin mevcut yaşam bölgesinde yapılan eğitimlerde
problemlerin tespiti daha doğru yapılmaktadır. Ve bu duruma bağlı olarak eğitim sonunda başarı yüzdesi çok yüksek olmaktadır.

 Evde Uygulanan Eğitim Paketleri

Yavru Adaptasyon Eğitimi
Tuvalet Eğitimi
Temel İtaat Eğitimi
İleri İtaat Eğitimi
Davranış Bozuklukları
Sosyallik Eğitimi
Yalnız Kalma 
Aşırı Hareketlilik
Alan Koruma Eğitimi
Bodyguard Eğitimi

 

Bilgi almak ve ücretsiz karakter analizi için bizi arayın.
0850 885 15 42 - 0554 190 01 96
  

 

Evde Köpek Eğitimi Temel İtaat Eğitiminde Uygulanan Komutlar

Takip(Yürü), Gel, Otur, Otur-Bekle, Yat, Yat-Bekle, Aferin, Hayır

Takip(Yürü): 

Tasma ile sol bacak hizanızdan, sizin hızınıza ayak uydurarak yürümesi. Siz yürüdüğünüzde yürür, koştuğunuzda koşar, durduğunuz zaman durur ve oturur.

Gezerken başka bir insan, köpek, kedi ya da dikkatini çekecek başka bir nesne gördüğünde tasmayı çekiştirmemesi.

Otur:

Otur komutu verdiğinizde köpeğiniz sol tarafınızda, bacak hizanızı geçmeyecek şekilde oturur pozisyona geçer.

Otur-Bekle: 

Sık kullanılan komutlardan birisidir. Sırasıyla; Otur,Bekle komutlarını verdiğinizde, siz ikinci bir komut verene kadar köpeğiniz oturur pozisyonda bekler.

Yat: 

Yat komutu verdiğinizde köpeğiniz sol tarafınızda yatar. 

Yat-Bekle: 

Sırasıyla; Yat,Bekle komutlarını verdiğinizde, siz ikinci bir komut verene kadar köpeğiniz yatar pozisyonda bekler.

Aferin: 

Eğitimde ki en önemli komutlardan biridir. Doğru birşey yaptığında aferin komutunu kullandığınızda, köpeğiniz doğru bir davranışta bulunduğunu anlar. Ve o davranışı tekrar etmek ister.

Hayır: 

Köpeğiniz evinde ya da dış mekanda hatalar yapabilir. Bu hatalar, önemli ya da önemsiz olsun neticede yapmasını istemediğiniz davranışlardır. Böyle bir durumda hayır komutunu verirsiniz ve köpeğiniz o an yapmakta olduğu davranış ne olursa olsun vazgeçer. Sonrasında aferin komutunu vererek bunu pekiştirirsiniz.

Önemli Ayrıntı: 

Temel İtaat eğitimini bitiminde, evcil dostunuz bu yazılanları yalnızca tasma(kayış) takılı olduğu sürece uygular. Tasma(kayış)'ı çıkardığınızda da aynı şekilde uygulamasını isterseniz, İleri İtaat eğitimi aldırmanız gerekir.

Evde Köpek Eğitimi İleri İtaat Eğitiminde Uygulanan Komutlar

Temel itaat eğitiminde bulunan komutları tasmasız olarak yerine getirmesidir. Bunun yanı sıra aşağıdaki çalışmalar yapılmaktadır;

Yabancıya Gitmemesi: 

Köpeğinizi biri çağırdığında, ilgisini çekmeye çalıştığında, elinde mama dahi olsa köpeğiniz çağıran kişiye ilgi duymaz ve ona kesinlikle gitmez.

Yabancıdan Yemek Yememesi:

 Son zamanlarda köpek sahiplerinin en çok endişe duyduğu durum köpeğinin başka biri tarafından zehirlenmesi ya da dışarıda gezinti esnasında yerden yediği yiyeceklerden dolayı zarar görmesidir.

Bu çalışma ile köpeğiniz tanımadığı ortamlarda ve tanımadığı kişilerden asla yemek yemez. Köpeğinize tanımadığı biri et, tavuk, balık, yemek,kuru mama vs. vermek istediğinde köpeğiniz bunu reddeder.

Geri Getirme (APORT):

 Bir çok köpek sahibi bu komut ile köpekleriyle uzun süre oyun oynayıp, keyifli vakitler geçirebiliyorlar.

Uzaktan Yat otur Bekle: 

Aranızda bir sevk kayışı olmaksızın uzun mesafelerden komutlarınızı dinlemesidir. Örneğin, 20 metre uzaktan vereceğiniz yat komutunu sorgulamadan ve ikiletmeden yerine getirmesidir.

Uzun Yat-Bekle: 

Özellikle gezinti saatlerinde ve sosyal ortamlarda (cafe, restaurant) aldığı komut üzerine kabul edilebilir ölçülerde uzun süre komutu bozmadan yat ve bekle komutlarını dinlemesidir.

Bizi Arayın
Köpeğinizin eğitimini takip edin