Sertifikalı Eğitim

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan evcil dostlarımıza sertifika veriyoruz. Verdiğimiz sertifikanın %100 geçerliliği bulunmaktadır. Eğitim bittikten sonra 7 gün içerisinde sertifikanız adresinize postalanır.

Garantili Eğitim

Konusunda ihtisas sahibi köpek eğitim uzmanlarımız, köpeğinize bilimsel yöntemlerle, psikolojisine, karakterine ve yaşam şartlarına uygun eğitim vermektedir. Bu nedenle %100 başarı garantilidir.

Ücretsiz Seminerler

Eğitim çalışmasına başladığımız ya da tamamlanan tüm köpek sahiplerimiz gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yapılan seminerlerimize ücretsiz katılım hakkı elde etmektedirler.

Hakkımızda Biz Kimiz

Pozitif köpek eğitim merkezi, hayvan sevgisi hayatlarının neredeyse tamamını kaplamış olan dört köpek eğitim uzmanı tarafından kuruldu. 12 sene çeşitli ülkelerde yüzlerce eğitim programına katılan ve köpek sahiplerine hizmet veren köpek eğitim uzmanlarımız 2012 yılında tüm tecrübeleriyle becerilerini birleştirerek İstanbul' da bu oluşumu başlattılar. Bu oluşumda amaçlanan hedef mutlu köpekler ve mutlu köpek sahipleri oldu.

İlk bir kaç ayda keyifli geçen eğitimlerin ardından gelen olumlu tepkiler üzerine eğitim sayılarının büyümesiyle, kısa sürede büyümeye başladı. Amatör ruhunu asla kaybetmeden, yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve eğitim bilgisini şeffaf ve dostça tüm köpek sahiplerine yansıtmaya başladı.

Her yeni küçük dostumuz ve her çalışma bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor.

Bu heyecanı bize yaşatan 500' ün üzerinde küçük dostumuza sonsuz teşekkürler.

Evde Köpek Eğitimi Garantili Eğitim

Köpek Eğitimi Hakkında Bilgiler

  1. Köpek eğitimi köpeğinizin eve geldiği gün itibariyle başlar. Uzman desteği alarak ilk çalışmaları köpek sahibi kendisi yapmalı ve köpeğiyle iletişimini güçlendirmelidir.
  2. Yavru köpek 3 aylık olduğu an itibariyle profesyonel eğitim almaya hazırdır. Bu dönem köpeklerin algılarının çok yüksek olduğu bir dönemdir ve alacağı eğitimler kalıcı olacaktır.

Köpeğini eğitmek isteyen köpek sahiplerinin en çok yaptıkları hata, internet üzerinde ki forumlar da ve bilgi paylaşım sitelerinde okuduklarını kendi köpekleri üzerinde denemeye çalışmaktır. Bu son derece yanlış bir tutumdur. O yorumu yazan kişilerin köpeklerinin karakteri, ırkı, yaşı ve yaşadığı bölge sizin köpeğinizle aynı değildir. O nedenle yanlış yapılacak bir eğitim köpeğinizin çok ağır travmalar yaşamasına sebebiyet vermektedir.

 

Köpek Çiftliği

Sertifikalı Köpek Eğitmenleri

 

Positive Dogs Profesyonel köpek eğitim hizmeti sunmaktadır. Kadrosunda 17 köpek eğitim uzmanı bulunmaktadır. Köpeğiniz köpek çiftliği ve sizin evinizde eğitilebilmektedir. Tüm eğitimler garanti altına alınmaktadır. Kurum bünyesinde tuvalet eğitimi, puppy eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, av eğitimi, canlı arama kurtarma eğitimi, iş köpekleri eğitimi ve şov eğitimleri yapılmaktadır. İstanbul Ataşehir ve Pendik merkezlerinde hizmet vermektedir. Köpek eğitiminin yanı sıra köpek oteli hizmeti de sunulmaktadır. 5 yıldızlı köpek otelinde klimalı ve yüksek güvenlikli bölümler bulunmaktadır.

 

 

 

Eğitmen Olmak İster misiniz?

 

Positive Dogs Köpek Eğitim Akademisi "Köpek Eğitmenliği Kursu" hakkında bilgi almak için ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

 

 

Bizi Arayın
Köpeğinizin eğitimini takip edin

Bizi Arayın