Positive Dogs Hakkında

Positive Köpek Eğitim Akademisi Anonim Şirketi, 12 yıl çeşitli ülkelerde yüzlerce sertifika programına katılan köpek eğitim uzmanları tarafından Alman modeli benimsenerek 2012 yılında İstanbul' da kurulmuştur. İlk eğitim akademisi Ataşehir' de bulunan Positive Dogs kısa sürede önce Kurtköy, ardından Beykoz ve Silivri merkezleriyle hizmet alanını ve kapasitesini genişleterek tüm branşlarda eğitim vermeye başlamıştır.

2014 yılında ülkemize profesyonel anlamda ilk yerinde eğitim modelini uygulamaya başlamıştır. Sektör liderliğini bu adımı ile tam anlamıyla elinde tutmaya başlayan Positive Dogs, kendi akademilerinde köpek eğitim uzmanlığı eğitimi vermeye başlamış ve ülkeye çok değerli eğitim uzmanları kazandırmıştır. Bununla birlikte köpek sahiplerine yönelik yüzlerce seminer programı düzenleyerek, köpek sahiplerinin bilinçlenmesini ve temel köpek sahipliğinin gereksinimlerini yerine getirmelerine yardımcı olacak teorik ve pratik eğitimler vermiştir.

2016 yılında gelen yoğun talepler üzerine, Bodrum başta olmak üzere Antalya, İzmir, Eskişehir, Tekirdağ ve Ankara' da faaliyetlerini başlatıp, akademik çalışmaları ön planda tutarak yerinde eğitim modelini tam kapsamlı uygulamaya başlamıştır.

2018 ve 2019 yılında hizmet ağını ve kapasitesini genişleten Positive Dogs İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde 16 ilde hizmet vermeye başlamıştır. Eğitim programları köpek sahibinin bulunduğu bölgede ya da Positive Dogs eğitim akademilerinde gerçekleştirilmekte olup, tüm eğitimler ömür boyu garanti altına alınmaktadır.

Kurumda puppy eğitimi, tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, davranış bozukluğu eğitimi, sosyallik eğitimi, iş köpekleri eğitimi, BH, IPO, Schutzhund ve Yarışma Ring Eğitimleri uygulanmaktadır.

Her yeni küçük dostumuz bizim için yeni bir hikaye ve her biri bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor.

Bu heyecanı bize yaşatan 15.000' in üzerinde küçük dostumuza ve sahiplerine sonsuz teşekkürler.

 

 
 

Köpek Çiftliği

Sertifikalı Köpek Eğitmenleri

 

Positive Dogs Profesyonel köpek eğitim hizmeti sunmaktadır. Kadrosunda 17 köpek eğitim uzmanı bulunmaktadır. Köpeğiniz köpek çiftliği ve sizin evinizde eğitilebilmektedir. Tüm eğitimler garanti altına alınmaktadır. Kurum bünyesinde tuvalet eğitimi, puppy eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, av eğitimi, canlı arama kurtarma eğitimi, iş köpekleri eğitimi ve şov eğitimleri yapılmaktadır. İstanbul Ataşehir ve Pendik merkezlerinde hizmet vermektedir. Köpek eğitiminin yanı sıra köpek oteli hizmeti de sunulmaktadır. 5 yıldızlı köpek otelinde klimalı ve yüksek güvenlikli bölümler bulunmaktadır.

 

 

Bizi Arayın
Köpeğinizin eğitimini takip edin