Köpek Eğitim Fiyatları İstanbul 2022

Köpek eğitim ücretleri köpeğin alacağı eğitim kuruna göre belirlenmektedir. Başlıca eğitim kurları Puppy Eğitimi, Tuvalet Eğitimi, Temel İtaat Eğitimi, İleri İtaat eğitimi, Sosyallik Eğitimi ve Koruma Eğitimi'dir. Uygulanacak eğitim kurları ise köpeğin yaşına, ırkına, eğitmenin uzman önerisine ve sahibinin isteklerine göre belirlenmektedir.

Yetişkin veya yavru köpeklerin birinci sınıf eğitim aldıkları İstanbul köpek eğitimi merkezimiz, faaliyetlerine başladığı günden bu yana sayısız köpeğin eğitiminde önemli rol üstlenmiştir. Köpek sahiplerinin memnuniyeti için kaliteli ve uluslararası standartlara uygun koşullarda eğitim veren merkezimizde her biri gerekli uzmanlık eğitimlerini tamamlamış sertifikalı köpek eğitim uzmanları görev yapmaktadır.

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız kalitede ve kurumsallıkta köpeğinizin eğitimini tamamlamak istiyorsanız siz de akademimizin web sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen uzmanlarımız köpek eğitim fiyatları konusunda da her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmaya devam etmektedir. En güncel fiyatlar ve kampanyalı seçenekler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Kurumsal Köpek Eğitim Merkezi

İstanbul’un en köklü ve kaliteli köpek eğitim merkezlerinden biri olarak dikkatleri üzerine çeken akademimizde yavru veya yetişkin fark etmeksizin sayısız köpek eğitimi gerçekleştirilmiştir. Uzmanlarımız köpek eğitiminde uluslararası standartlarda büyük saygınlık gören ve pek çok otorite tarafından benimsenen Alman ekolünü başarıyla uyguladıkları için bu sektörde isimlerinden söz ettirmeye devam etmektedir. Kurumsal kalitede yavru köpek eğitimi veren uzmanlarımız 2.5 aylık köpeklerin eğitiminde en kısa sürede mucizevi sonuçlar vermektedir.

Köpek eğitimi sabır ve yüksek bilgi gereken bir süreçtir. Hangi köpeğin eğitiminde hangi tekniklerin uygulanması gerektiğini bilebilmek için öncelikle köpeklere uluslararası standartlara uygun olacak şekilde karakter ve zeka testleri yapılmalıdır. Bazı köpekler daha kısa sürede eğitimlerine cevap verebilirken bu bazı köpeklerde daha uzun zaman alabilmektedir. Ancak her iki koşulda da köpeklerin kesin ve garantili bir şekilde eğitimlerini başarıyla tamamlayabilmeleri açısından deneyimli köpek uzmanları tarafından eğitim görmeleri şarttır.

Sertifikalı Köpek Eğitim Uzmanları

Her biri dünyanın farklı yerlerinde eğitimlerini tamamlamış ve uluslararası saygınlığı bulunan sertifikalara sahip köpek eğitim uzmanlarımız, köpek eğitim akademimizde görevlerine büyük bir ciddiyetle devam etmektedir. Akademimize eğitim için gelen her köpek ırkı ve cinsiyeti fark etmeksizin sertifikalı köpek eğitimi uzmanlarımız tarafından karakter ve zeka testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testlerin sonuçlarına göre köpeğiniz için en uygun ve profesyonel eğitim verilebilmektedir. Bölgesinin en köklü ve kaliteli köpek eğitim merkezlerinden olan akademi içinde siz de kendi köpeğinizin en iyi şekilde eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Uzmanlar hiçbir şekilde etik ve hayvan haklarına karşı harekette bulunmadan köpek eğitimlerini uzmanlıklarına yakışır biçimde tamamlamaktadır. Birbirinden farklı ırklardaki köpeklerin her biri için en özel ve faydalı olan eğitim metotları kullanılmaktadır. Köpek eğitiminde genel olarak Alman prensiplerini benimseyen eğitmenler sayesinde bütün yavru veya yetişkin köpeklerin eğitimleri sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Köpek eğitim uzmanlarımız, her cinsten ve ırktan köpekleri çok severek işlerini büyük bir keyif ve özveri içinde yapmaktadır. Siz de bu avantajlardan yararlanarak köpeğinizin daha kaliteli bir yaşam sürmesi için gereken eğitimleri almasında önemli fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yavru Köpek Eğitim Ücretleri

Özellikle 2 aylıktan itibaren yavru köpeklerin eğitimlerinde mucizevi fark yaratan eğitmenlerimiz sayesinde en kısa sürede istenen eğitimler verilmektedir. Başka bir yerde bulamayacağınız kalitedeki eğitim metotlarını ve ortamlarını bütçenize en uygun koşullarda alabilmek için bölgesinin en başarılı köpek eğitim merkezi olan akademimizi tercih edebilirsiniz. Yavru köpek eğitim fiyatları da her zaman olduğu gibi köpek sahiplerinin kolaylıkla karşılayabileceği koşullarda belirlenmektedir. Köpek sahipleri bu sayede bir kere masraf yaparak hayatları boyunca köpeklerin unutamayacakları eğitimleri sağlamış olmaktadır.

Geçmişten günümüze pek çok farklı eğitim seçeneği sunan ekibimiz, köpek eğitiminde fark yaratan çözümler üretmesiyle tanınmaktadır. Her yaştan köpeklerin tuvalet ve yürüyüş eğitimlerini veren uzmanlarımız, bu sayede köpeğinizle iletişiminizi de kuvvetlendirmektedir. Eğer yavru köpeğinizin size küçük yaşlarından itibaren tam şekilde itaat duymasını istiyorsanız bu eğitimleri kaçırmadan vermenizde fayda vardır. İstanbul köpek eğitimi akademimizde yavru köpekler için özel eğitim metotları ve ekipmanlar da kullanılmaktadır. Bu sayede henüz yavruluk döneminde olan köpekler yetişkin olduklarında bile eğitimini aldıkları konularda aksaklık yaşamamaktadır.

Yetişkin Köpek Eğitim Ücretleri

Eğer çok sevdiğiniz köpeğinizi yavruyken eğitme şansı bulamadıysanız veya eğitimine yeterince önem vermediyseniz sizin için her şey geç sayılmamaktadır. Köpeğiniz yetişkinliğe ulaşmışken de uzmanların bilimsel metotları kullanılarak eğitim alabilmektedir. Yetişkin köpeğinizin hangi ırktan ve cinsten olmasına bakılmaksızın en kısa sürede en kaliteli eğitimleri alabilmesi için siz de İstanbul merkezli köpek eğitim akademimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yetişkin köpeklerin koruma ve sahiplenme alanlarında da eğitim almaları için deneyimli ve sertifikalı köpek eğitim uzmanlarının desteğine ihtiyaç duydukları bilinmektedir.

Güvenilir hizmet anlayışını benimseyen köpek eğitim merkezimizde görev yapan tüm eğitim uzmanları üzerlerine düşen sorumluluğu başarılı şekilde yerine getirmektedir. Yetişkin köpek eğitim fiyatları da her ne kadar yavru köpek eğitimlerinde talep edilen ücretlerle birebir aynı olmasa da kendi içinde farklılık göstermektedir. Çünkü her köpeğin eğitim anlayışları ve algılamaları birbirinin aynısı olmamaktadır. Bu tür durumlarda köpek sahipleri, kendi köpeklerinin becerilerine ve zekâ durumuna göre eğitimin kısa sürede başarılı şekilde biteceğini iyi kavramalıdır. Eğitim ücretlendirmeleri köpeğinizin aldığı eğitim paketine göre belirlenmektedir. Yaş, ırk fark etmeksizin uygulanan eğitim paketleri her köpek için aynı fiyatlandırılmaktadır. Ancak davranış bozukluğu ya da benzer durumlarda eğitim uzmanlarımızın tavsiyelerine göre temel programlara haricen eğitim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Köpek Eğitim Hizmetleri

Kurulduğu günden bu yana bünyesinde pek çok farklı köpek ırkının eğitimini başarılı bir şekilde gerçekleştiren akademimizde her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle profesyonel köpek eğitim hizmetleri sunulmaktadır. Köpek yeme ve itaat eğitimleri dışında sunulan profesyonel eğitimlerden bazıları şunlardır:

  • Temel itaat eğitimi
  • İleri itaat eğitimi
  • Bodyguard (koruma) eğitimi
  • Alan koruma (bekçilik) eğitimi
  • Tuvalet eğitimi
  • Show eğitimi
  • Sahne eğitimi
  • Yürüyüş ve tasma eğitimi
  • Sosyalleşme eğitimi

Bu ve bunun gibi pek çok eğitimin köpeğinize sevgi çerçevesi içinde verilmesini talep ediyorsanız siz de İstanbul merkezli köpek eğitim merkezini tercih edebilirsiniz. Köpek eğitim uzmanları tarafından verilen bu eğitimlerde köpeğiniz hiçbir şekilde canı yanmadan ve büyük bir motivasyonla eğitimlerini başarıyla tamamlamaktadır. Böylelikle en kısa sürede eğitimini başarıyla tamamlayan köpekler de sizinle birlikte sorun yaşamadan eğitimde öğrendiği tüm unsurları eksiksiz biçimde unutmadan uygulayabilmektedir.

Profesyonel Köpek Eğitim Merkezi

Köpek eğitiminde temel itaat eğitimleri çok önemlidir. Köpeğinizin size duyduğu saygı ve sevgi bağlarını da kuvvetlendirecek olan bu itaat eğitimleri sayesinde yaşadığınız yerde köpeğinizle birlikte daha kaliteli bir hayat sürmeniz mümkün olabilmektedir. İşte bu tür avantajlardan hemen yararlanabilmek için ihtiyacınız olan köpek eğitim desteğini merkezimizde bulabilirsiniz.

Köpek eğitim merkezimiz, özenle inşa edilmiş ve köpek eğitiminde gerekli olan bütün donanımları kendi bünyesinde barındıran köklü ve güvenilir bir tesistir. Siz de sahip olduğunuz köpeğinizin ırkına, yaşına ve cinsiyetine bakmadan kaliteli bir şekilde eğitilmesini istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak İstanbul köpek eğitimi hizmeti sunan ekibimize ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve sertifikalı eğitimin adresi akademimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın
Köpeğinizin eğitimini takip edin